Turniej karate ENOEDA CUP 2017
Przeźmierowo k/Poznania - 19 marca 2017

W niedzielę 19 marca br. na Hali Sportowej w Przeźmierowie przy ul. Kościelnej 46/48 odbyła się turniej karate ENOEDA CUP 2017. Celem zawodów było wyłonienie kadry na Mistrzostwa Świata JKA Dzieci, Kadetów i Juniorów odbywających się w Irlandii. W załączeniu przekazujemy wyniki turnieju.
Staż techniczny w Belgii
Bruksela - 13-15 listopada 2015

W dniach 13-15 listopada odbył się w stolicy Belgii, Brukselii staż techniczny zorganizowany przez JKA Europe, pod nadzorem JKA Headquarters. W stażu wzięło udział 7 członków JKA Polska. Prowadzącymi staż byli: Shihan Massaki Ueki, Sensei Bura oraz Sensei Shimizu. Na seminarium przeprowadzono m.in. kurs sędziowski, zakończonego egzaminem umożliwiającym uzyskanie licencji sędziowskich. Podczas stażu można było także zdawać egzaminy do stopnia do 7 DAN.
Staż techniczny
sensei Kazuhiro Sawada 7DAN - 26-27 września

W ostatni weekend września przybył po raz pierwszy na zaproszenie JKA Polska sensei Kazuhiro Sawada z Belgii. Sensei prowadził treningi w dwóch grupach zaawansowania. Przeprowadził m.in. standaryzację kata Jion, Kankudai i Wankan.Wszystkim uczestnikom zaimponował sposób prowadzenia treningu oraz duże umiejętności i wiedza Senseia.
Hafty i koszuli JKA
-

Członkowie JKA mogą skorzystać z usług firmy wykonującej hafty i nadrukami reklamowe. Na karatedze można wyszyć specjalnie opracowany znak JKA. Firma ta przygotowała również koszulkę ze znakiem JKA. Koszulkę można kupić przez Internet lub na stoisku podczas imprez organizowanych przez JKA. Również na stoisku można zlecić wyszycie znaku.