Nakayama Cup 2018
Tarnowo Podgórne - 10 czerwca 2018

W niedzielę 10 czerwca br. na Hali Sportowej w Tarnowie Podgórnym przy ul. Nowej 15 odbył się turniej karate Nakayama CUP 2018. W załączeniu przekazujemy wyniki turnieju.
Staż techniczny-NOCLEGI
Tarnowo Podgórne - 10-12 listopada 2017

Przypominamy, że w dniach 10-12 listopada 2017 r. w Tarnowie Podgórnym odbędzie się międzynarodowy otwarty staż techniczny z sensei Seizo Izumiya 7 dan JKA z HQ Tokyo, wielokrotnym mistrzem świata i Japonii w kata i kumite, doskonałym technikiem i metodykiem karate. W załączniku znajdują się informacje o noclegach i wyżywieniu.
SAWADA CUP 2017
Przeźmierowo k/Poznania - 18 czerwca 2017

W niedzielę 18 czerwca br. odbył się turniej JKA dzieci, juniorów i seniorów SAWADA CUP 2017. Celem imprezy było wsparcie finansowe rehabilitacji Kazuhiro Sawada 7 Dan JKA oraz integracja ćwiczących JKA Karate Shotokan. Organizatorami byli JKA Polska, Klub Karate SAMURAJ oraz OSIR Tarnowo Podgórne.Zapraszamy do obejrzenia wyników.
Zebranie OPP
Przeźmierowo /Poznania - 17 czerwca 2017

17 czerwca 2017 r. o godz 17.00 odbędzie się w Przeźmierowie, ul Kościelna 46/48 walne zebranie członków JKA Polska dotyczące działalności Organizacji Pożytku Publicznego.
Turniej karate ENOEDA CUP 2017
Przeźmierowo k/Poznania - 19 marca 2017

W niedzielę 19 marca br. na Hali Sportowej w Przeźmierowie przy ul. Kościelnej 46/48 odbyła się turniej karate ENOEDA CUP 2017. Celem zawodów było wyłonienie kadry na Mistrzostwa Świata JKA Dzieci, Kadetów i Juniorów odbywających się w Irlandii. W załączeniu przekazujemy wyniki turnieju.
Staż techniczny w Belgii
Bruksela - 13-15 listopada 2015

W dniach 13-15 listopada odbył się w stolicy Belgii, Brukselii staż techniczny zorganizowany przez JKA Europe, pod nadzorem JKA Headquarters. W stażu wzięło udział 7 członków JKA Polska. Prowadzącymi staż byli: Shihan Massaki Ueki, Sensei Bura oraz Sensei Shimizu. Na seminarium przeprowadzono m.in. kurs sędziowski, zakończonego egzaminem umożliwiającym uzyskanie licencji sędziowskich. Podczas stażu można było także zdawać egzaminy do stopnia do 7 DAN.
Staż techniczny
sensei Kazuhiro Sawada 7DAN - 26-27 września

W ostatni weekend września przybył po raz pierwszy na zaproszenie JKA Polska sensei Kazuhiro Sawada z Belgii. Sensei prowadził treningi w dwóch grupach zaawansowania. Przeprowadził m.in. standaryzację kata Jion, Kankudai i Wankan.Wszystkim uczestnikom zaimponował sposób prowadzenia treningu oraz duże umiejętności i wiedza Senseia.
Hafty i koszuli JKA
-

Członkowie JKA mogą skorzystać z usług firmy wykonującej hafty i nadrukami reklamowe. Na karatedze można wyszyć specjalnie opracowany znak JKA. Firma ta przygotowała również koszulkę ze znakiem JKA. Koszulkę można kupić przez Internet lub na stoisku podczas imprez organizowanych przez JKA. Również na stoisku można zlecić wyszycie znaku.